Лучший сайт!


EMAU - Европейская
федерация стрельбы
из лука


Сайт лучших фотографий



Министерство молодёжи и спорта Украины

ru | en
Зайти
Регистрация
Забыли пароль?
График соревнований
08.05.2015
Результаты
25.02.2015
 
Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту 25.02.2015
Календарний план спортивних заходів України за період від 01.01.2015 до 31.12.2015
Назва Строк початку/ закінчення Три- вал. Місце-провед. Орган.-учасники
Организації, відповідальні за проведення








стрільба із лука
Всеукраїнське змагання "Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана" (III ранг) 08.01.15
11.01.15
4 Харків
Області
НТЗ до чемпіонату України в приміщенні серед дорослих та юніорів 12.01.15
23.01.15
12 Львів
Укрспортзабезпечення

Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів (ІІІ, IV ранг) 26.01.15
30.01.15
5 Суми
Укрспортзабезпечення
Області
НТЗ до чемпіонату Європи в приміщенні 04.02.15
21.02.15
18 Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення

Відкрите всеукраїнське змагання в приміщенні "Кубок Буковини" (IІІ ранг) 12.02.15
16.02.15
5 Чернівці
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів в приміщенні (ІІ ранг) 21.02.15
02.03.15
10 Словенія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат України в приміщенні серед юнаків та дівчат 1998-00 і 2001 р.н. та молодших (IVранг) 04.03.15
07.03.15
4 Чернівці
Укрспортзабезпечення
Області, ФСТ, СК
НТЗ до Гран-Прі Європи серед дорослих (ІІІ ранг) 07.03.15
21.03.15
15 Гpеція
Укрспортзабезпечення

Гран-Прі Європи (відбір на Європейські ігри) (ІІ ранг) 22.03.15
29.03.15
8 Гpеція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнське змагання серед сильніших спортсменів (ІІІ ранг) 05.04.15
08.04.15
4 Львів
Укрспортзабезпечення
Області, ФСТ, СК
НТЗ до Кубка світу 09.04.15
25.04.15
17 Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення

Чемпіонат України серед кадетів 1998 р.н. та молодших (IV ранг) 15.04.15
19.04.15
5 Чернівці
Укрспортзабезпечення
Області
Командний чемпіонат України серед спортивних шкіл, ШВСМ та УОР (III ранг) 26.04.15
30.04.15
5 Херсонська
Укрспортзабезпечення
Області
Кубок світу 1 етап (ІІ ранг) 02.05.15
12.05.15
11 Китай
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Відкрите всеукраїнське змагання "Олімпійські надії" серед юніорів та кадетів (ІV ранг) 05.05.15
09.05.15
5 Львів
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
НТЗ до 2 етапу Кубка світу (дорослі) 09.05.15
18.05.15
10 Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення

НТЗ серед юніорів та кадетів 10.05.15
17.05.15
8 Львів
Укрспортзабезпечення

Відкрите всеукраїнське змагання "Кубок Буковини" (ІІІ ранг) 14.05.15
17.05.15
4 Чернівці
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Кубок Європи серед юніорів та кадетів 1 етап (II ранг) 17.05.15
24.05.15
8 Австpія
Укрспортзабезпечення
За запрошенням
НТЗ до 2 етапу Кубка світу (дорослі) 19.05.15
23.05.15
5 Туpеччина
Укрспортзабезпечення

Кубок світу 2 етап (ІІ ранг) 24.05.15
01.06.15
9 Туpеччина
Укрспортзабезпечення
За запрошенням
НТЗ до чемпіонату світу серед юніорів та кадетів 29.05.15
05.06.15
8 Львів
Укрспортзабезпечення

Чемпіонат світу серед юніорів та кадетів (ІІ ранг) 05.06.15
16.06.15
12 США
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародне змагання серед юніорів та кадетів (ІІ ранг) 06.06.15
09.06.15
4 Словаччина
Укрспортзабезпечення
За запрошенням
НТЗ заключного етапу підготовки до І Європейських ігор 07.06.15
12.06.15
6 Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення

І Європейські ігри (ІІ ранг) 12.06.15
23.06.15
12 Азербайджан
НОК
За запрошенням
Чемпіонат України серед юніорів 1995 та молодших і серед кадетів 2001 р.н. та молодших (ІV ранг) 22.06.15
26.06.15
5 Львів СК "Динамо"
Укрспортзабезпечення
Області, спортклуби
Чемпіонат України (IІІ ранг) 28.06.15
02.07.15
5 Черкаси
Укрспортзабезпечення
Області
Чемпіонат світу серед студентів (ІІ ранг) 03.07.15
14.07.15
12 Корея
Укpаїна
НТЗ до Кубка Європи серед юніорів та кадетів 05.07.15
12.07.15
8 Львів СК "Динамо"
Укрспортзабезпечення

НТЗ до чемпіонату світу (дорослі) 07.07.15
23.07.15
17 Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення

Всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ Кокота Б.З. серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 09.07.15
13.07.15
5 Львів СДЮШОР "Електрон"
Укрспортзабезпечення
Області
Кубок Європи серед юніорів та юнаків 2 етап (ІІ ранг) 12.07.15
19.07.15
8 Італія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат світу (ІІ ранг) 24.07.15
03.08.15
11 Данія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок світу 3 етап (ІІ ранг) 09.08.15
17.08.15
9 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Відкрите всеукраїнське змагання "Стріли Слобожанщини" серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 12.08.15
16.08.15
5 Харків
Укpаїна, області, ФСТ
Всеукраїнське змагання "Кубок міського голови м. Харкова" серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 27.08.15
30.08.15
4 Харків
Області, ФСТ, СК
НТЗ до тестових змагань 27.08.15
12.09.15
17 Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа"
Укрспортзабезпечення

Кубок світу 4 етап (ІІ ранг) 06.09.15
14.09.15
9 Колумбія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Відкрите всеукраїнське змагання "Золота Осінь" серед дорослих та юніорів (ІІІ, ІV ранг) 07.09.15
12.09.15
6 Львів СК "Динамо"
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Тестові змагання до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 12.09.15
24.09.15
13 Бpазилія
Укрспортзабезпечення
За запрошенням
Кубок України серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 01.10.15
06.10.15
6 Нова Каховка УСБ "Динамо"
Укрспортзабезпечення
Області
Фінал Кубка світу (ІІ ранг) 14.10.15
20.10.15
7 Мексика
Укрспортзабезпечення
За запрошенням
НТЗ 15.11.15
30.11.15
16 Львів

Всеукраїнське змагання ФСТ "Спартак" (ІІІ, ІV ранг) 27.11.15
30.11.15
4 Чернівці
Чернівецький ОСК
Області, ФСТ, СК
Всеукраїнське змагання "Київські вогні" (IV ранг) 29.11.15
30.11.15
2 Київ
Київ ОСК
Області, ФСТ, СК
Кубок України в приміщенні серед дорослих спортсменів (ІІІ ранг) 01.12.15
05.12.15
5 Львів
Укрспортзабезпечення
Області
Всеукраїнське змагання присвячене пам'яті ЗТУ Труша Р.І. (ІII ранг) 10.12.15
14.12.15
5 Львів
Області, ФСТ, СК
Кадетський турнір пам'яті ЗТУ Морозова В.Ю. (1998 р.н. та молодших) (ІV ранг) 10.12.15
12.12.15
3 Харків
Області
НТЗ з загальної фізичної підготовки 11.12.15
24.12.15
14 Болгаpія
Укрспортзабезпечення

стрільба із лука

Всього заходів:50




Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту 21.09.2012
Календарний план спортивних заходів України за період від 01.01.2013 до 31.12.2013
Назва Строк початку/ закінчення Три- вал. Місце-провед. Орган.-учасники
Организації, відповідальні за проведення



стрільба із блочного лука

Всеукраїнські змагання на Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана (III ранг) 10.01.13
13.01.13
4 Харків
Харківський ОСК
Області
Чемпіонат України в приміщенні серед дорослих та юніорів (ІІІ,ранг) 02.02.13
05.02.13
5 Одеса
ФСБЛУ
Області
Відкриті всеукраїнські змагання в приміщенні " Кубок Буковини" (ІIІ ранг) 18.02.13
21.02.13
5 Чернівці
Чернівецький ОСК
Укpаїна
Чемпіонат Європи в приміщенні серед дорослих та юніорів (ІІ ранг) 26.02.13
02.03.13
5 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Гран Прі Європи І етап (ІІ ранг) 15.04.13
20.04.13
6 Фpанція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок світу І етап (ІІ ранг) 13.05.13
19.05.13
7 Китай
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок Європи серед молоді (ІІ ранг) 13.05.13
18.05.13
6 Словенія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат України серед дорослих (IІІ ранг) 17.05.13
19.05.13
6 Львів
ФСБЛУ
Області
Гран Прі Європи ІІ етап (ІІ ранг) 27.05.13
01.06.13
6 Вірменія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок світу ІІ етап (ІІ ранг) 10.06.13
16.06.13
7 Туpеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ Б.Т. Кокота (ІІІ ранг) 26.06.13
30.06.13
5 Львів
Львівський ОСК
Області
Кубок Європи серед молоді ІІ етап (ІІ ранг) 15.07.13
20.07.13
6 Румунія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок світу (ІІІ етап) (ІІ ранг) 15.07.13
21.07.13
7 Колумбія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок світу (ІV етап) (ІІ ранг) 12.08.13
18.08.13
7 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання "Кубок міського голови м. Харкова" (ІІ ранг) 13.08.13
17.08.13
5 Харків
Херсонський ОСК
Укpаїна
Міжнародні змагання "Кубок Буковини" (ІІ ранг) 28.08.13
31.08.13
4 Чернівці
Чернівецький ОСК
Укpаїна
Чемпіонат світу серед юнаків та юніорів (ІІ ранг) 01.09.13
08.09.13
8 Китай
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання "Золота Осінь" (ІІ ранг) 10.09.13
15.09.13
6 Львів
Львівський ОСК
Області
Кубок світу (фінал) (ІІ ранг) 21.09.13
22.09.13
2 Фpанція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок України (ІІІ ранг) 26.09.13
29.09.13
6 Нова Каховка
ФСБЛУ
Області
Чемпіонат світу (ІІ ранг) 29.09.13
06.10.13
8 Туpеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок Європи серед клубних команд (ІІ ранг) 10.10.13
15.10.13
6 Фpанція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок України в приміщенні (ІІІ ранг) 21.11.13
24.11.13
5 Одеса
ФСБЛУ
Області
стрільба із блочного лука

Всього заходів:






Международные турниры

Турниры ФСБЛУ

Всеукраинские совместные турниры




Event Title Division/Format1 Division/Format2 Division/Format3 Division/Format4 Grade Country Date Interval
Indoor Archery World Cup 2012-13 Stage 1 Recurve/Not Defined Compound/Not Defined Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 3 Singapore 08.12.2012 - 09.12.2012
Indoor Archery World Cup 2012-13 Stage 2 Recurve/Not Defined Compound/Not Defined Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 3 France 18.01.2013 - 20.01.2013
Indoor Archery World Cup 2012-13 Stage 3 and Final Recurve/Not Defined Compound/Not Defined Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 3 USA 08.02.2013 - 10.02.2013
Archery World Cup Stage 1 Recurve/FITA Round / Olympic Round Compound/Compound 50m / Match Round Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 3 P.R. China 13.05.2013 - 19.05.2013
Archery World Cup Stage 2 Recurve/FITA Round / Olympic Round Compound/Compound 50m / Match Round Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 3 Turkey 10.06.2013 - 16.06.2013
Archery World Cup Stage 3 Recurve/FITA Round / Olympic Round Compound/Compound 50m / Match Round Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 3 Colombia 15.07.2013 - 21.07.2013
Archery World Cup Stage 4 Recurve/Not Defined Compound/Not Defined Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 3 Poland 12.08.2013 - 18.08.2013
World Archery Youth Championships Recurve/FITA Round / Olympic Round Compound/Compound 50m / Match Round Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 1 P.R. China 01.09.2013 - 08.09.2013
Archery World Cup Final Recurve/Not Defined Compound/Not Defined Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 3 France 21.09.2013 - 22.09.2013
World Archery Championships Recurve/FITA Round / Olympic Round Compound/Compound 50m / Match Round Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 1 Turkey 29.09.2013 - 06.10.2013
World Archery Para Championships Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 1 Thailand 01.10.2013 - 30.11.2013
World Archery 3D Championships Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 1 Italy 08.10.2013 - 12.10.2013
Indoor Archery World Cup 2013-14 Stage 1 Recurve/Not Defined Compound/Not Defined Not Defined/Not Defined Not Defined/Not Defined 3 Singapore 07.12.2013 - 08.12.2013



ФСБЛУ на Facebook



Кубок Украины 2013



Одесская национальная академия связи


Телекомпания "Град"

 
Универсальный
переводчик
текстов

Расчет расстояний на
www.lardi-trans.com
Город 1:
Город 2:
Город через:


Archery TV



Регистрация спортсменов

2008 Сагитариус Сайт выполнен в дизайн-студии
компании BARBART